PROGEDA Proje Geliştirme, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirket

PROGEDA 2007 Mayıs ayında, ulusal ve uluslararası Ar-Ge ve inovasyon destek programları kapsamında üniversiteler, KOBİ’ler, sanayi kuruluşları, kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, bireysel araştırmacılar ve akademisyenlere yönelik olarak tasarlanan ve geliştirilen hizmetler sunmak üzere kurulmuş bir danışmanlık ve eğitim firmasıdır.

Faaliyet alanımızdaki öncelikli programlar Horizon Europe ve EUREKA programlarının yanı sıra TÜBİTAK'ın KOBİ/sanayi ve akademik AR-GE destek programlarıdır.

MARKALARIMIZ

Açılımı, “PROje Geliştirme Eğitim ve DAnışmanlık” olan PROGEDA markası TPE tarafından 01.02.2012 tarihi itibariyle tescillenmiştir.

HAKKIMIZDA

EKİBİMİZ

EKİBİMİZ
Pınar Demirekler BuratŞirket Ortağı

ODTÜ Koleji mezunu olan Pınar Demirekler Burat, lisans ve yüksek lisans eğitimini ODTÜ Gıda Mühendisliği’nde tamamlamıştır. 2004 yılında çalışmaya başladığı TÜBİTAK AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi'nde “ERA-NET” ve “Gıda, Tarım ve Balıkçılık, Biyoteknoloji” Alanlarında Ulusal İrtibat Noktası olarak görev yapmıştır. TÜBİTAK’ta çalıştığı süre boyunca birçok ildeki üniversiteler, araştırma enstitüleri, kamu kurumları, ticaret ve sanayi odalarında düzenlenen eğitim organizasyonlarında 6. ve 7. Çerçeve Programları kapsamında proje yazma/yürütme ile ilgili bilgilendirme ve yaygınlaştırma faaliyetleri yürütmüştür. SMEsforFOOD, CEC Animal Science, Rural Etinet, TrainNet Future, EU AGRI MAPPING ve MEDA GO TO EUROPE projelerini yürütmüş olan Pınar Demirekler, 2007 yılında TÜBİTAK'taki görevinden ayrılarak, PROGEDA’nın kurucu ortaklarından biri olmuştur. PROGEDA bünyesinde ulusal ve uluslararası Ar-Ge destek programları kapsamında proje danışmanı ve eğitmen olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

EKİBİMİZ
Gamze KozanoğluŞirket Ortağı

TED Ankara Koleji mezunu olan Gamze Kozanoğlu, Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezundur ve ODTÜ Avrupa Bütünleşmesi Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Egebank ve sonrasında Oyakbank Kurumsal Pazarlama departmanlarında çalıştıktan sonra, 2004-2006 yılları arasında TÜBİTAK AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi’nde Finansal ve Hukuki Konular Ulusal İrtibat Noktası olarak çalışmıştır. Projelerin hazırlama ve yönetimi aşamalarındaki finansal-idari her türlü konu ile ilgili bilgilendirme faaliyetlerinin yanı sıra, sorumlu olduğu projelerin yürütülmesinde görev almıştır. TÜBİTAK’taki görevinden ayrıldıktan sonra Meteksan Sistem’de AB Projeleri Uzmanı olarak AB Hibe Programları, Europeaid ihaleleri ve TÜBİTAK Ar-Ge Destek Programları konusunda çalışmıştır. 2007 yılı Mayıs ayından beri PROGEDA’nın kurucu ortaklarından biri olarak Ar-Ge destek programları kapsamında proje geliştirme-hazırlama-yönetme ve ilgili eğitimler konusunda danışmanlık yapmaktadır.

PROGEDA, proje hazırlama ve yönetimi konularındaki uzman kadrosunun yanı sıra, proje bazlı olarak farklı Ar-Ge alanlarında deneyim ve uzmanlığa sahip araştırmacı ve akademisyenler ile işbirlikleri kurmaktadır.PROGEDA, proje hazırlama ve yönetimi konularındaki uzman kadrosunun yanı sıra, proje bazlı olarak farklı Ar-Ge alanlarında deneyim ve uzmanlığa sahip araştırmacı ve akademisyenler ile işbirlikleri kurmaktadır.

 
#
Tamam